Dünaamiline allahindlus

Sticky DHLacdion Menu

Saada rohkem, säästa rohkem!

Dünaamiline allahindlus pakub väikeettevõtetele suurenevat allahindlustaset saatmismahu põhiselt. Säästa kuni 70% oma transpordikuludelt!

1. Kalkuleeri enda ettevõtte eeldatav soodustus

2. Täida ärikliendi päringuvorm siin

3. Sinu kliendikoodile lisatakse külge dünaamiline allahindlus

4. Saad ligipääsu dünaamilise allahindluse armatuurile

Sinu ettevõtte saatmismahud võivad kuust kuusse muutuda, seega kohandab meie dünaamiline allahindlusprogramm automaatselt Sinule määratavat allahindlust.


Ärikliendi soodustuse kalkulaator

Dünaamiline allahindlus kalkulaator annab võimaluse ärikliendil arvutada potentsiaalse allahindluse protsendi.

Discount calculator

Lennukuller

Tarneaeg 1-4 tööpäeva (220 riiki ja territooriumit)

Kg

Discount calculator

Maanteekuller

Tarneaeg 2-6 tööpäeva (29 riiki ja territooriumit)

Kg


Kuidas Dünaamiline Allahindlus toimib

Kui Sinu ettevõte liitub dünaamilise allahindlusega, saate automaatselt kaheks kuuks fikseeritud allahindlusperioodi, sõltumata Sinu saatmismahu suurusest.
Selle aja jooksul mõõdab dünaamilise allahindluse programm Sinu saatmismahtusid ning pärast kahe kuu möödumist rakendub vastavalt nendele automaatselt uus allahindluse protsent.
Sinu ettevõte saab seejärel allahindlust vastavalt Sinu igakuisele saatmiskulule nii, et kui vähendate saatmismahu suurust, siis väheneb ka allahindluse protsent. Saadate rohkem ja allahindlus suureneb kuni kuni 70%-ni!


Dünaamilise allahindluse eelised

Lihtsus

Läbipaistvus

Reaalajas kulude jälgimine

Ühekordne seadistamine


1 Me teame, et väikeettevõtted ei pruugi alati ette näha, kui palju nad iga kuu saadavad, kuid dünaamilise allahindluse abil kohandub hind automaatselt vastavalt Sinu igakuisele saatmismahule.

2 Dünaamiline Allahindluse juhtpaneel võimaldab näha Sinu algseid, praeguseid ja tulevasi võimalikke allahindlusprotsente. Samuti aitab see jälgida ja mõõta saatmismahtusid koos nendega seotud allahindlusperioodiga.

3 Juurdepääs oma isiklikule juhtpaneelile, mis aitab hallata kulusid ja planeerida, kui palju pead saatma, et jõuda järgmise allahindlustasemeni.

4 Kui Sinu Dünaamiline allahindlus on Sinu konto jaoks konfigureeritud, ei ole vaja edasisi manuaalseid sekkumisi ning allahindlused rakenduvad automaatselt.