TarneajadEuroopa Liidu suurematesse linnadese ja piirkondadesse transiidiaeg on 1 tööpäev. Väljaspool EL-i riikidesse eeldatav tarneaeg on 2-3 tööpäeva. Transiidiaja kalkulaatori leiate siit
Transiidiajad on ligikaudsed. Lõplik transiidiaeg võib erineda sõltuvalt tegelikust pealekorje ajast, taotletud teenusest, saadetise omadustest ja/või vajalikest tollivormistuse nõuetest. DHL Express ei võta endale kohustusi ega vastutust seoses eeldatava ja tegeliku transiidiaja erinevustega.

Pakid väljaspool EL-i

Väljaspool EL-i saadetud saadetised võivad võtta vähemalt ühe lisapäeva. Kui sihtriigi kohalik toll otsustab saadetise ja selle sisu lähemalt kontrollida või uurida, võib see põhjustada täiendavaid lisapäevi, mille üle DHL Expressil kontrolli ei ole.

Eeldatav tarnekuupäev

DHL Express annab teie saadetisele üldise tarneaja, kuid olenevalt sihtriigist, sisust, väärtusest ja saadetie üleandmise ajast võivad lisanduda lisapäevad. Palun jälgige, millal on viimane kellaaeg saadetise üleandmiseks meie DHL teeninduspunktides ja DHL pakiautomaatides. Kui pealekorje tehakse peale kõige hilisemat pealekorje aega, võib eeldatav tarnekuupäev olla hilisem kui näidatud. Saatelehe koostamisel saate hinnangulise tarnekuupäeva, mis põhineb sellel, et annate saadetise ära samal päeval enne viimast pealekorjamise aega. Pange tähele, et eeldatav tarneaeg on vaid hinnanguline.

Pakiautomaadi lahtioleku- ja saadetise üleandmiseajad

DHL Expressi pakiautomaadid on avatud 24/7. DHLi kuller korjab saadetised pakiautomaatidest iga tööpäev tööaja sees (palun pange tähele, et igal pakiautomaadil on oma viimane pealekorjamise aeg, sõltuvalt pakiautomaadi asukohast). Riigipühadel ega nädalavahetustel saadetiste pealekorjamist ei teostata. Küsimuste korral võtke ühendust meie klienditeenindusega telefonil +372 6 808 555.
Pakiautomaadi lahtioleku- ja saadetise üleandmiseajad leiate siit