Lisateenused

Sticky DHLacdion Menu

Kui soovid lisateenuste kohta lisateavet, võta ühendust meie klienditeeninduse või müügiosakonnaga.

GoGreen Plus

GoGreen Plus

GoGreen Plus'i kaudu saate investeerida jätkusuutlikusse lennukikütusesse (SAF-i) ning selle läbi vähendate koheselt süsinikdioksiidi heitkoguseid oma tarneahelas sees.

Lisainfo GoGreen Plusi kohta

Saadetiste ümbersuunamine

Saadetiste ümbersuunamine

Saadetiste ümbersuunamise (ODD) abil saad valida kuidas, millal ja kuhu Sinu saadetise kohale toimetame. ODD pakub tasuta ja paindlikke tarnealternatiive koos reaalajas jälgimise värskendustega.

Lisainfo ümbersuunamise kohta

Saadetise kindlustus

Saadetise kindlustus

Saadetise kindlustamine aitab kaitsta kadumise või kahjustuste eest. Meie saadetise kindlustus katab Sinu paki tegeliku väärtuse juhuks, kui see saab kahjustada või kaob.

Ohtlik kaup

Ohtlik kaup

Ohtlike kaupade teenus on spetsiaalselt välja töötatud näiteks akude transportimiseks või aja- ja temperatuuritundlike saadetiste transportimiseks. Olgu selleks vaktsiinid ja meditsiinitarbed farmaatsia- ja meditsiinitööstusele, akud tehnoloogiatööstusele või koguni tuleohtlikud vedelikud.

E-kaubanduse optimeerimine

E-kaubanduse optimeerimine

DHL Expressil on arendajavaba integratsiooni valmidus paljude olemasolevate e-poe platovrmide pakkujatega nagu Shopify, WooCommerce ja Adobe Commerce. Lisaks meie rakendusliides (API) ühendab DHL Expressi eelised Sinu ettevõttesiseste saatmisprotsessidega. Integreerudes Sinu veebisaidiga, ühendab see Sinu olemasoleva tellimuste sisestamise, laohalduse ja muude äritarkvara süsteemidega, et aidata juhtida sujuvamat ja tõhusamat tarnetegevust.

Erivedu

Erivedu

Erivedu on kohandatud lahendus kiireloomuliste, kriitiliste, erimõõduliste, ohtlike ja lennujaamast lennujaama saadetiste jaoks, mis nõuavad lisakiirust, tähelepanu ja paindlikku lähenemist.

Eriveo hinnapäring & lisainfo

Tolliteenused

Tolliteenused

Impordieeskirjade eiramine võib kaasa tuua lisakulusid ja põhjustada saadetise viibimist. DHL Express aitab hõlbustada sujuvat tollivormistusprotsessi.

Valikulised teenused

Valikulised teenused

DHL Express pakub laias valikus valikulisi teenuseid.

Vaata kõiki valikulisi teenuseid