Meie missioon

Juhtiva posti- ja logistikaettevõttena on meie eesmärk ühendada inimesi ja nende elu paremaks muuta.

Me usume, et keskkonna kaitsmine on selle lahutamatu osa. Kuni 2030. aastani investeerime 7 miljardit eurot puhtasse tegevusse, et vähendada oma heitkoguseid 2030. aastaks alla 29 miljoni tonni.

MISSION 2050: NULL EMISSIOONID

Maailma kogukond on seadnud eesmärgiks piirata globaalset soojenemist alla kahe kraadi Celsiuse järgi. Juhtiva posti- ja logistikaettevõttena kavatseme muuta oma äritegevuse jätkusuutlikuks. Selleks, et juhtida logistikatööstust jätkusuutliku tuleviku suunas, püüame saavutada 2050. aastaks null heitkoguseid. Me tahame seda saavutada oma klientide jaoks ja koos nendega.

MEIE ROHELISTE TOODETE JA LAHENDUSTE PORTFELL

  • Puhas kütus ja tehnoloogia: Logistikateenuste dekarboniseerimine säästvate kütuste ja vähese süsinikdioksiidiheitega tehnoloogiate abil.

  • Kompenseerimine: Süsinikdioksiidi heitkoguste kompenseerimine sertifitseeritud kliimakaitseprojektide kaudu.

  • Tõhusus: Süsinikdioksiidi heitkoguste vältimine tarneahela optimeeritud kujundamise ja energiatõhusate tehnoloogiate abil.

  • Ringmajandus: Materjalide, energia ja jäätmete vähendamine jätkusuutlike pakendite, ringlussevõtu ja jäätmekäitluslahenduste abil.

DHL GOGREEN SERVICE

Tänapäeval räägime üha enam keskkonnasäästlikkusest ja ärivastutusest. See teema on olnud meie jaoks oluline alates 2008. aastast, kui me esimest korda käivitasime DHL GOGREEN teenuse. See on ülemaailmne DHLi programm, mis aitab teil kompenseerida iga teie saadetise kättetoimetamisel tekkivaid süsinikdioksiidi heitkoguseid vaid 0,10 EURi eest kilogrammi kohta (või alla 1 kg kaaluvate saadetiste puhul ühe saadetise kohta). Meie klientide nimel investeerime need vahendid ülemaailmselt olulistesse projektidesse kahjulike heitkoguste kompenseerimiseks ja neutraliseerimiseks.

SGS SERTIFIKAAT

Kasutades süsiniku neutraalse teenuse DHL GOGREEN, saate igal aastal ametliku sertifikaadi kompenseeritud süsinikuheitmete koguse kohta, mille väljastab SGS ja mis tõendab teie vastutustundlikku suhtumist ühte kõige tõsisemasse globaalsesse probleemi.

TEIE KONKURENTSIEELIS

Öelge oma partneritele ja klientidele, et kasutate süsinikuneutraalseid tarneid ja laadige oma veebilehele üles rahvusvaheliselt tunnustatud asutuse väljastatud sertifikaat - vaieldamatu tõend teie vastutustundliku suhtumise kohta loodusesse. Nii ei avalda sa mitte ainult oma brändi sotsiaalselt vastutustundlikku positsiooni, vaid positsioneerid selle ka kõrgemale - eristud konkurentidest ja annad klientidele lisamotivatsiooni võrreldavate toodete või teenuste vahel valides.

LISATEAVET DHL ROHELISE LOGISTIKA KOHTA LEIATE siit